Reikia auto? Bus!

Gauk geriausius transporto paslaugų pasiūlymus vienoje vietoje!

Vežėjams

Mes visada pasiūlysime geriausią sprendimą Jūsų transporto užimtumui užtikrinti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Autobus.lt – platforma, kurioje klientai ieško Jūsų. Mes taip pat visuomet ieškome naujų ir patikimų partnerių.

Mūsų tikslas

Patenkinti klientai ir patikimi partneriai. Kiekvieno kliento užklausa yra skirtingų poreikių veidrodis. Todėl kruopščiai išanalizuojame kiekvieną užklausos detalę ir pateikiame tinkamiausią ir kliento lūkesčius bei galimybes atitinkantį pasiūlymą. Suprantame, kad kiekvienose derybose dėl bendradarbiavimo sąlygų susiduria dviejų ar net daugiau šalių interesai. Todėl mes esame atviri Jūsų poreikiams ir pasiūlymams. Kiekviena užklausa yra svarbi, reikalaujanti atidaus ir profesionalaus darbo. Visuomet siekiame visoms pusėms naudingo rezultato.

Bendradarbiavimo principai

Kviečiame šioje platformoje prisijungti prie mūsų ir Autobus.lt partnerių komandos. Tik sąžiningo bendradarbiavimo ir etiško elgesio principais paremtas darbas padeda pasiekti aukščiausio lygio vadybos sprendimų, sėkmingos verslo plėtros bei užtarnauti klientų pasitikėjimą.

Sėkmės formulė

Lankstumas ir efektyvūs sprendimai yra mūsų sėkmės formulė. Transporto verslo specifika sąlygoja, kad tik patikimų partnerių dėka klientams galime pasiūlyti visą transporto paslaugų kompleksą. Mes ir mūsų partneriai žiūrime viena kryptimi ir esame šimtu procentų tikri, kad mūsų partnerių suteiktos paslaugos bus aukščiausios kokybės. Tuo pat metu patys įsipareigojame atstovauti Jūsų interesus bendraudami su klientais.

Kodėl verta bendradarbiauti Autobus.lt?

  • Tai nemokama platforma, kurioje klientai ieško Jūsų paslaugų;
  • Bendraujant su klientais jūsų interesus atstovauja Autobus.lt;
  • Vos kelias minutes trunkanti registracijos procedūra;
  • Autobus.lt teikia kompleksines transporto paslaugas;
  • Klientai ieško paslaugos teikėjų tiek išvykoms į užsienį, tiek Lietuvoje.
  • Siekiame ne tik to, kad būtų užimtas Jūsų transportas, tačiau ir to, kad gautumėte maksimaliai pelningą užsakymą.