Reikia auto? Bus!

Gauk geriausius transporto paslaugų pasiūlymus vienoje vietoje!

Turistinės kelionės

Turistinių kelionių sėkmė priklauso nuo įdomių ekskursijų ir pramogų. Viskas privalo būti suplanuota ir įgyvendinta punktualiai, o kelionė pasirinktu maršrutu – patogi. Autobus.lt naujas transportas yra komfortiškas, atitinkantis visus saugumui keliamus reikalavimus. Visuose automobiliuose įrengti oro kondicionieriai, televizorius, garso aparatūra, didelė bagažinė, valdoma sėdynių padėtis.

Automobilius, autobusus ir mikroautobusus vairuoja patyrę vairuotojai. Todėl kelionė su Autobus.lt prabėgs akimirksniu ir padovanos visą pluoštą įsimintinų įspūdžių.

Kodėl verta rinktis Autobus.lt transportavimo paslaugas turistinei kelionei?

  • Autobus.lt transportas yra modernus ir patogus. Yra iki 19 vietų mikroautobusų ir nuo 30 iki 50 vietų autobusų pasirinkimas.
  • Autobus.lt transportas atitinka Europos Sąjungos keliamus standartus ekologijai. Todėl yra labai ekonomiškas.
  • Vairuotojai punktualiai atvykta į iš anksto sutartą vietą, Jums patogiu laiku.
  • Vairuotojai kalba anglų, rusų ir lenkų kalbomis. Taip pat turi sukaupę nemažą patirtį. Todėl gali užtikrinti kokybiškąs paslaugas.
  • Autobus.lt transportavimo paslaugų sąlygos labai lanksčios. Jums nebūtina rinktis trumpalaikės, kelių valandų, nuomos su vairuotoju paslaugas. Galite planuoti turistinę kelionę kelioms paroms ir net savaitėms.
  • Autobus.lt transportavimo paslaugos teikiamos ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.
  • Užtikrinamas kokybiškas turistinių grupių aptarnavimas.
  • Manevringus mikroautobusus gali vairuoti visi, kurie turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tai idealus pasirinkimas, ieškantiems ekonomiškų sprendimų.

Priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti vieną iš nuo 10 iki 19 vietų mikroautobusų arba nuo 30 iki 50 vietų autobusą. Pagal Jūsų pateiktą užklausą galime pateikti net kelis pasiūlymus, su skirtinga autobuso ar mikroautobuso nuomos kaina, kuro sąnaudų ir kitų mokesčių išklotine. Autobusų ir mikroautobusų nuoma turistinei kelionei yra ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas. Juolab, pastoviems klientams taikome lanksčias nuolaidų sistemas.

Kelionės informacija
Kontaktai