Reikia auto? Bus!

Gauk geriausius transporto paslaugų pasiūlymus vienoje vietoje!

Transportavimas į renginius

Kelionės į komercinius ir šventinius renginius, koncertus, festivalius, skirtos dalyvių iš užsienio atvykimui, bei išvykimui iš Lietuvos. Taip pat kolektyvų kelionei į renginius tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Kelionė su Autobus.lt yra maloni, greita ir patogi. Po intriguojančių renginių kelionė patogiu transportu leis atsipalaiduoti smagiai pabendrauti su bendrakeleiviais.

Modernus Autobus.lt transportas skirtas jaukiai Jūsų kelionei. Galite rinktis manevringą mikroautobusą, kuriame yra 10 vietų. Taip pat pasirinkti vieną iš iki 19 vietų mikroautobusų ir autobusus nuo 30 iki 50 vietų. Juos vairuoja ilgą darbo patirtį sukaupę vairuotojai. Didelį dėmesį skiriame darbuotojų kompetencijos kėlimui. Visi jie moka net kelias užsienio kalbas, t.y. anglų, rusų ir lenkų. Todėl didžiuojamės, kad atsakomybė, saugus vairavimas ir prisitaikymas prie kliento poreikių – mūsų išskirtinumo ženklas.

Kodėl verta rinktis Autobus.lt transportavimo į renginius paslaugas?

  • Autobus.lt turi ką pasiūlyti bet kokio dydžio kolektyvui ir bet kuriai kelionės datai ar trukmei tinkamiausią pasiūlymą.
  • Jums nebūtina rinktis ilgalaikę nuomą. Jūs galite pasinaudoti transportavimo paslaugomis vos kelias valandas ar paras. Taip pasirūpindami ne tik nuvykimu, bet ir parvykimu iš kelias dienas trukusio renginio.
  • Su Autobus.lt galima kelionė į renginius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
  • Profesionalūs vairuotojai užtikrins saugią ir malonią kelionę.
  • Moderniame transporte yra visa Jūsų komfortui užtikrinti reikiama įranga, t.y. vaizdo ir garso aparatūra, kondicionierius, reguliuojamos sėdėjimo vietos, patogus ir minkštas salonas...
Kelionės informacija
Kontaktai