Reikia auto? Bus!

Gauk geriausius transporto paslaugų pasiūlymus vienoje vietoje!

Transportavimas į / iš oro uostų

Transportavimo paslaugos iš ir į oro uostus – tai patogaus transporto nuoma su vairuotojo paslaugomis. Jūsų komfortui užtikrinti siūlomi erdvūs, puikios komplektacijos automobiliai.

Transportavimo paslaugos iš ir į oro uostus yra puikus sprendimas, norintiems komfortiškai nuvyti ir parvykti iš ir į oro uostą. Paslaugūs ir punktualūs mūsų vairuotojai pasitiks Jus prie oro uosto, traukinių stoties ar bet kurios kitos Jums patogios vietos ir saugiai atveš į oro uostą. Vairuotojai nepriekaištingai komunikuoja net keliomis užsienio kalbomis, t.y. anglų, rusų ir lenkų. Todėl galite būti tikri, kad Jūs ir Jūsų svečiai bus aptarnaujami profesionaliai.

Kodėl verta rinktis Autobus.lt transportavimo paslaugas iš ir į oro uostus?

  • Nauji mikroautobusai ir profesionalūs vairuotojai užtikrins saugią ir patogią kelionę;
  • Transportavimo paslaugos yra pigesnės nei kelionė taksi automobiliu ir patogesnės nei bandymas viešuoju transportu nusigauti iki oro uosto su visais kelionės daiktais;
  • Ši paslauga – puikus alternatyva vėlyviems skrydžiams, kuomet numatomas skrydis yra labai vėlai, arba anksti ir susisiekimas nepalyginamai sudėtingesnis, nei dienos metu.
  • Tai tobulas pasirinkimas, jeigu į kelionę vykstate su didele kompanija. Jūs galite pasirinkti kelių vietų automobilio Jums prireiks.
  • Galbūt laukiate nemažo pulko svečių iš užsienio. Kam jums leistis į ilgą kelionę iki oro uosto, o vėliau dar ilgesnes valandas praleisti prie atvykimo vartų? Jeigu Jūsų svečius gali pasitikti paslaugus vairuotojas ir atvežti į iš anksto nurodytą vietą.
  • Vairuotojai turi ilgų metų patirtį. Visi vairuotojai kalba anglų, rusų ir lenkų kalbomis. Todėl galite būti tikri, kad jie suteiks tik kokybiškas paslaugas.
  • Ši paslauga teikiama visoje Lietuvoje.
Kelionės informacija
Kontaktai