Reikia auto? Bus!

Gauk geriausius transporto paslaugų pasiūlymus vienoje vietoje!

Įmonių išvykos

Įmonių išvykos yra rimtas riešutėlis net patyrusiems renginių organizatoriams. Nepaisant to ar organizuojate komercinės išvyką, įmonės vakarėlį ar kolektyvo poilsį – kiekvienai situacijai privalu rasti transporto paslaugų teikėjus ir tinkamą transporto priemonę. Nors paslaugų teikėjų, kurie siūlo autobusų ir mikroautobusų paslaugas, yra nemažai, klientai neretai susiduria su svarstymų reikalaujančiais klausimais. Tačiau galima to išvengti pasirinkus Autobus.lt transportavimo paslaugas.

Įmonių išvykos gali būti organizuojamos pasirenkant įvairų transportą su vairuotoju, t.y. mikroautobusų, autobusų ar automobilių nuoma. Nauji ir komfortiški automobiliai vairuojami profesionalių vairuotojų. Jie moka kelias užsienio kalbas, yra punktualūs ir paslaugūs. Savo darbą išmanantys vairuotojai ir patogus transportas – gali tapti nepakartojamos kelionės garantu.

Kodėl verta rinktis Autobus.lt transportavimo paslaugas įmonių išvykoms?

  • Autobus.lt turi didelį automobilių, mikroautobusų ir autobusų nuomos parką. Todėl galite pasirinkti patį optimaliausią ir savo poreikius atitinkantį variantą.
  • Tai komfortiški ir visus saugumo standartus atitinkantys automobiliai.
  • Vairuotojai kalba keliomis kalbomis, yra punktualūs. Ilgų metų patirtį turtintys vairuotojas užtikrins sklandžią ir jaukią įmonės išvyką.
  • Transportavimo paslaugos teikiamos ne tik įmonių išvykoms, kelionėms į seminarus ar kitus verslo renginius, tačiau ir klasių, sporto komandų kelionėms.
  • Klientai nėra įpareigoti nuomoti transporto su vairuotoju ilgam terminui. Transportavimo paslaugos teikiamos valandai, parai ar ištisoms savaitėms.
  • Pasirūpinti transporto paslaugomis šventės dalyviams reiškia mažiau rūpesčių ir vargo išvykų organizatoriams.
  • Vairuotojas su pasirinktu transportu lauks iš anksto sutartoje vietoje, sutartu laiku. Vairuotojas gali pasirūpinti atvykimu pas keleivius net iš kelių vietų. Taip išvengsite daug papildomos gaišaties ir trukdžių.
  • Didžiuojamės, galėdami pasiūlyti pačius geriausius pasiūlymus įmonių išvykoms. Tereikia užpildyti užklausos formą ir mėgautis puikia kelione, su puikia kompanija.
Kelionės informacija
Kontaktai