Reikia auto? Bus!

Gauk geriausius transporto paslaugų pasiūlymus vienoje vietoje!

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma – tai pigus ir patogus būdas keliauti su draugais, šeima ar bendraminčiais. Nereikia investuoti į nuosavą transportą ir visada galite naudotis atnaujintu mikroautobusų parku. Patogu ir tai, kad nereikia rūpintis papildomu transporto draudimu bei įranga. Nuomos paslaugą sudaro: mikroautobusas pasirinktam laikotarpiui, civilinės atsakomybės draudimas, Kasko draudimas, vairuotojas (pagal pageidavimą). Mikroautobusų nuoma puikiai tinka:

  • - savaitgalio kelionėms po Lietuvą;
  • - savaitgalio kelionėms Baltijos šalis ar Lenkiją;
  • - vasaros atostogoms keliaujant po Europą;
  • - žiemos slidinėjimo kelionėms;
  • - svečių pervežimui švenčių metu.

Pastaraisiais metais ženkliai augantis kelionių mikroautobusais kiekis tik patvirtina, kad tai ne tik patogu, bet ir finansiškai naudinga. 7 dienų mikroautobuso nuomos kaina asmeniui siekia vos 40 Eur. Optimalus, iki 9 sėdimų vietų skaičius puikiai tinka didesniam draugų būriui. O vairavimo laisvė suteikiama visiems turinties teisę vairuoti automobilį.

Kelionės informacija
Kontaktai

Mikroautobusai

Mikroautobusai skirstomi pagal sėdimų vietų skaičių. Mūsų auto parke stovi iki 9 vietų ir 19 vietų mikroautobusai. Bet kokios trukmės ir tikslo kelionė su jais nenuvils. Mikroautobusuose yra kondicionieriai. Esant poreikiui galime išnuomuoti mikrautobusus su vaizdo ir garso aparatūra.

Ekonomiški, manevringi mikriukai yra puikus pasirinkimas didesniems kolektyvams, sporto komandoms, šventės svečiams, keliaujantiems iš ir į oro uostą, nedidelei žmonių grupei, kuri vyksta į viešbutį.

Mūsų nuomojami mikroautobusai yra nesenesni nei 3-jų metų senumo. Tik esant maksimaliam keliautojų skaičiui, klientams siūlome senesnį, bet 100% techniškai paruoštą transportą.

Jūsų pasirinktą transporto priemonę galime pristatyti į bet kurią Jums patogią vietą, Jums patogiu laiku.

RENAULT TRAFIC
RENAULT TRAFIC 2016
Kaina parai nuo 47,00 €
Keleivių skaičius Keleivių skaičius: 9
Pavara Pavara: Mechaninė
Kondicionierius Kondicionierius
1 - 2 d.
64,00 €
3 - 4 d.
58,00 €
5 - 7 d.
52,00 €
8 - 14 d.
49,00 €
15+ d.
47,00 €
Rezervuoti
OPEL VIVARO
OPEL VIVARO
Kaina parai nuo 47,00 €
Keleivių skaičius Keleivių skaičius: 9
Pavara Pavara: Mechaninė
Kondicionierius Kondicionierius
1 - 2 d.
64,00 €
3 - 4 d.
58,00 €
5 - 7 d.
52,00 €
8 - 14 d.
49,00 €
15+ d.
47,00 €
Rezervuoti
MERCEDES-BENZ SPRINTER
MERCEDES-BENZ SPRINTER (tik su vairuotoju)
Kaina parai nuo 170,00 €
Keleivių skaičius Keleivių skaičius: 19-21
Kondicionierius Kondicionierius
Rezervuoti

Mikroautobusų nuoma kelionei

Mikroautobusų nuoma kelionei ne retai užsakoma bent prieš mėnesį. Vasaros bei žiemos atostogos dažniausiai planuojamos iš anksto. Savaitės ar ilgesnėms kelionėms reikalingas kruopštus planavimas, o taip pat ir mikroautobuso rezervacija. Vasaros ir žiemos mėnesiais mikroautobusų nuoma ženkliai suaktyvėja. Didžiausią įtaką tam turi būtent atostogautojai. Visada rekomenduojame mikroautobusą rezervuoti prieš "karštuosius sezonus". Taip būsite tikri, kad kelionės planai nepasikeis ir gausite geriausius kainos pasiūlymus.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo - 8+1 vietų mikroautobusą gali vairuoti ne jaunesni nei 21 metų asmenys turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Kelionės metu vairuotojų skaičius nėra ribojamas.

Nuomos kaina priklauso nuo pasirinkto mikroautobuso modelio, kelionės trukmės bei papildomos įrangos. Auto nuomai suteikiamos nuolaidos jei kelionė trunka ilgiau nei 30 dienų. Kelionės metu per parą galite nuvažiuoti iki 500 Km.

Draudimas kelionės metu – civilinis atsakomybės ir žalos atlyginimo Kasko. Draudimai galioja visoje Europos sąjungoje.

Užstatas paliekamas prieš kelionę rezervuojant transportą. Jis yra lygus Kasko draudimo frančizei. Įvykus eismo įvykiui visą žalą padengia draudimo bendrovė, o kliento paliktas užstatas sumokamas jai kaip frančizė.

Papildomą įrangą komplektuojame pagal kliento pageidavimus. Tai gali būti vaikiška kėdutė, papildoma bagažinė daiktams, navigacija ar panašiai

Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus iš visos Europos sąjungos siunčiamos transporto priemonės savininkui. Gavus baudą, ji persiunčiama mikroautobusą nuomavusiam asmeniui.

Tokioms kelionėms svarbu pasirinkti patikimą transportą. Visi mūsų siūlomi mikroautobusai yra nesenesni nei 2014 metų gamybos. Jie yra reguliariai tikrinami, o iškilusios problemos nedelsiant šalinamos.

Už kelionę sumokėsite likus bent parai iki faktinės kelionės pradžios. Užstatas (lygus draudimo frančizei) sumokamas rezervuojant kelionės laiką.

Kelionės maršrutas – planuodami kelionės maršrutą turėkite omenyje, kad negalite palikti Europos sąjungos ribų. Įvažiuoti į Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos valstybių teritorijas su nuomojamu transportu neturite teisės. Taip pat nepamirškite, kad kai kuriose šalyse reikia susimokėti kelių mokesčius. Tai Jūsų atsakomybė ir pareiga.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – populiari paslauga, norintiems užtikrinti sklandžią kelionę. Jeigu renkatės šį keliavimo tipą, būsite ramūs, kad visus kelionėje iškilusius nesklandumus padės įveikti patikimas ir patyręs vairuotojas. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ypač reikalinga renginių, asmeninių švenčių, komandos kelionių metu. Visi autobus.lt siūlomi vairuotojai yra patikimi ir patikrinti. Jų darbų kaina iškart įskaičiuojama į bendrą kelionės kainą.

Mikroautobusų vairuotojai turi ne mažesnę nei 4 metų vairavimo patirtį. Vairuotojo maitinimas ir nakvynė gali būti iškart įskaičiuoti į kelionės kainą arba galite tuo pasirūpinti patys. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus bei eismo įvykių žalą atsako vairuotojas, o ne mikroautobuso nuomininkas. Vairuotojas reikalingas ir tam, kad visur atvyktumėte laiku. Kelionės maršrutas dėliojamas iš anksto, paliekant laiko rezervą. Esant poreikiui pasirūpinsime, kad vairuotojas kalbėtų anglų arba rusų kalbomis.>

Mikroautobuso vairuotojas kelionėje Jums padės pasirinkti tinkamiausią maršrutą, susimokėti kelių mokesčius, išsikviesti pagalbą kelyje gedimo atveju ir pan. Jeigu norite poilsį pradėti jau nuo pirmos atostogų dienos, siūlome mikroautobusą nuomotis su vairuotoju.